nick yazın
şifre yazın

Avrupa Sohbet


Avrupa Sohbet
Avrupa’da birçok ülke var ve bu ülkelerde de birçok türkün bulunduğunu biliyoruz. Bunun için bu ülkelerde yaşayan Türk gurbetçiler kendi içerisinde birtakım faaliyetler ve fikir alışverişlerinde bulunabilmek için Avrupa sohbet sitelerine giriş yapmayı önemsemişlerdir. Avrupa sohbet sitelerinin ilk ve temel amacı insanların birbiri arasındaki bağların kopmamasını sağlayabilmektir. Çünkü bir şekilde bulunduğumuz ülkenin kendi kültürü ve yaşamı bizi ister istemez asimile edebilmek için yeterli olabiliyor. Her ne kadar eski nesil bu duygulara çok vermiyor olsa da yeni nesil ister istemez daha dışa dönük olduğundan dolayı Türk kültüründen uzaklaşabiliyor.
Oysaki Hasret sohbet siteleri içerisine giren insanların burada böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını görebiliyoruz, çünkü bu gurbetçiler Avrupa’dayken de kendilerine sahip çıkabiliyor ve sohbet odalarında muhabbetlerine devam ediyorlar. En güzel olanı da bulunduğunuz ülke ile Türkiye arasında bir köprü kurularak iletişimin ücretsiz hale getirilmesini sağlayabilmektir.


Avrupa Sohbet Odaları


Gurbetci sohbet sitemize hepinizi bekliyoruz, çünkü herkes burada. Gurbetci sohbet sitelerinin önemli özelliklerinden birisi de siyasi konuları konuşabilmektir. Avrupa’da yaşayan Türkler kendilerine buyu oranda haksızlık yapıldığından ve çok çalışmak zorunda olduklarından şikayet ederler. Ülkemize göre refah seviyesi daha yüksek olarak biliniyor olsa da aslında Avrupa ile Türkiye’yi kıyaslamak için öncelikli olarak genel bir bakış açısı getirmek gerekiyor. Belki Avrupa ülkesinde daha fazla paranız olabilir ancak kazandığınız paranızı yiyebilmeniz için uygun ortamın yerlerin ve kişilerin olması gerekiyor. Bunların hepsinin hiçbir Avrupa ülkesinde olmadığını düşünürseniz bizim ülkemizin dünyanın pek çok ülkesine göre en güzel coğrafya ya sahip olduğunu söylemek en doğru olanıdır.
Avrupa sohbet sitesi bu anlamda insanların bir araya gelebilmeleri ve uygun sohbet ortamlarını oluşturabilmeleri için en güzel yerlerin başında geliyor.
İnsanlar kendi aralarında konuştuklarında farklı bir ülkede yaşıyor olmanın da keyfine doyabiliyorlar. Örneğin Almanya’da oturan bir gurbetçi Türkiye’de bulunan bir arkadaşı, ailesi ya da hiç tanımadığı birisiyle sohbet ederek yaşamın keyfini sürdürebiliyor.
Sizde Avrupa sohbet sitemize katılarak zamanınızı çok daha değerli bir hale dönüştürebilirsiniz. Zira Hasret.org, sitemizde Tüm dil ve dinlere uyfun Sohbet odalarımız Dini Sohbet olarakta mevcuttur.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 153 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?