nick yazın
şifre yazın

Çevirimiçi Sohbet


Çevirimiçi Sohbet Hasret.org

Çevirimiçi Sohbet

Merhaba Arkadaşlar Çevirimiçi kullanıcılar olarak sizlere kaliteli ve kendine has bir Sohbet platformu olusturmaya karar verdik. Hasret.org , ile daha hızlı ve kaliteli bir sohbet ortamını kaliteli Yönetici kadromuz ile Seviyeli bir Chat Sohbet platformu olusturmak için gece gündüz çalısıyoruz. sohbet, radyo ve eğlence odalarımız kullanıcıya hitap ettiğini bilmenizi isterim. Sizlere kısada olsa Çevirimiçi Sohbet siteleri ile nasıl tanıştığımı bu Makale›de Yer vermek isterim. 1998,99 yıllarında internet cafe›lerin popüler olduğu dönemlerdi mIRC kullanıcısı olarak dahil oldum. Bilgi birikimi yoktu tabiki zaman ile ögrenmeye başladık. 98,99 yılından bugüne tabiki çok sistemler deişmiş olsada her sisteme ayak uydurmaya ve her sistemde çalısmaya başladık. Sizlere Hasret.ORG›yi kurduk kaliteli bilgili ekip arkadaşlarıyla bu yola devam ediyoruz.

Çevirimiçi Sohbet Odaları

Biliyorsunuz ki, birçok sosyal medya siteleri bulunmaktadır ve bu sitelerde de sohbet olanağı ve uygulamaları mevcuttur. Sosyal medya sitelerinde bulunan sohbet platformları, takip edilen arkadaş çevreleri ile mesaj yolu ile konuşma olanağı tanıyor. Bizler ise sitemizde Profil oluşturup takip et ve mesaj bırak sistemi ile değil, rumuz oluştur ve genel bir sohbet ortamında herkes herkesle sohbet etsin tarzında ilerliyoruz. Bu sebeple herkes çevrim içi olarak sohbet ediyor konular bittikçe diğer konular mutlaka açılıyor.
Hasret.org odalarımızda özel odalar açıp birbirinizle Çevirimiçi sohbet edebiliyorsunuz.
Canlı müzik ile keyifli dakikalar gecirebiliyorsunuz. Sizlerin keyif alması için Hergün yeni yeni eğlenceli sitemler ile hasret.org›yi daha güclü ve kaliteli kılıyoruz. Zira yeniliklere açık olmak ile birlikte eleştirilerede açıgız siz değerli kullanıcılarımız ile emin adımlar ile daha saülam rekor›lar elde edecegimize inanıyoruz. Sizlerde Hasret.org’da Bize Katıl ve Sohbet Etmeye Başla diyoruz.

https://www.hasret.org

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 155 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?