nick yazın
şifre yazın

Çılgın Sohbet


Çılgın Sohbet

Çılgın Sohbet
Çılgınlık denildiği zaman akla birçok şey geliyor, ancak herkes kendini çılgın olarak tanımlıyor olsa da burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta sizin çılgınlık adına neler yaptığınızın bilinmesidir. Çılgınlık hareketlerle olduğu gibi sohbetle de yapılabilir ve çılgın sohbet ettiğiniz de kendinizi daha fazla rahatlamış hissedersiniz. Çılgın sohbetlerde herhangi bir sınırlama olmaz. Bunun için sohbetin konusunu siz belirleyebilir ve çeşitlendirebilirsiniz. Örneğin başladığınız çılgın sohbette sınır olmaması gerekir bunun içinde kendi karakterinize uygun olan birisini bulmanız gerekir. Çılgınlık cinsiyete has bir durum değildir. Yani kadınlarda en az erkekler kadar çılgın olabilirler. Buradaki belirleyici olan faktör ise insanın karakteriyle alakalı olan bir durumdur. Bazen kendinden hiç beklemediğiniz birisinin çok çılgın olduğunu bile görebilirsiniz.
Çılgınlık denildiği zaman akla ilk gelen şey sıradan insanların yapamayacaklarını yapmaktır. Dolayısıyla sohbette çılgın olduğunuzda da burada terbiye adına herhangi bir çekincenizin olmaması şarttır. Sohbet ederken yapacağınız çılgınlıklar karşınızdakini memnun ederken sizin de daha fazla heyecanlanmanıza neden olacaktır.


Çılgın İnsanların Karakterleri


Çılgın sohbet edebilmek için bu insanların karakterine baktığımız zaman sıra dışı olurlar. Ağızlarına geleni rahatlıkla söyleyebildiğinden dolayı bu insanlarla konuşmak bir anlamda keyif verici olabilir. Ancak sizin karakteriniz sakin ise o zaman onların sohbetinden de çok fazla bir şeyler anlayamazsınız. Çılgın insanlar hayatlarındaki değişime çok fazla önem vermedikleri gibi değişim ve gelişim onlar için sıradan bir konudur. Bunun için kendilerine olan güvenleri genelde yüksek olur. Çılgın sohbet yaptıklarında kendilerini mutlu hissederken karşılarındakinin cinsiyet ayrımına çok fazla önem vermezler.


Çılgın Sohbet Odaları


Çılgın insan mı daha iyidir, yoksa sakin mi? Derseniz burada iki karakteri de birbiriyle kıyaslamak doğru olmaz. Çünkü bu iki uç olan noktanın ikisinin de kendine göre iyi yanları vardır. Eğer ki sizin yaşamınızda hareket ve enteresanlık fazlaysa o zaman çılgın insanlarla sohbet etmek size daha iyi gelecektir. Ancak düzenli bir yaşam sürüyorsanız bu durumda sakin insanlar sizin için daha iyi olacaktır. Bunun için iki insan tipi arasındaki farkı en iyi sizin karakteriniz belirleyecektir. Birbirinden Geveze insanlar ile Geveze Sohbet sizlerle

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 46 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?