nick yazın
şifre yazın

ESohbet


Esohbet www.hasret.org

ESohbet
Dünyanın en büyük kültürlerinden birisine sahip olan Türkiye’de sohbet kültürü de farklılaşarak sanal ortama aktarıldı. Buna göre insanlar Esohbet ederek birbirleriyle sanal ortamda keyifli vakitler geçirmeyi hedefliyorlar. Sohbetin amacı karşılıklı iletişimi sağlamak ve bu sayede zamanı daha kaliteli bir hale dönüştürmektir. Ancak sohbet ederken dikkat edilecek olan hususların başında sohbeti kiminle ve ne şartlarda yaptığınızdır. Yani yaptığınız esohbetten keyif alıyorsanız o zaman karşınızdakiyle saatlerce konuşabilir ve hatta Hasret kaldıgınız Hasret Sohbet ile dertleşebilirsiniz.
İnsan karşısında kendisini dinleyen birileri olduğunda kendini daha rahatlamış hisseder ve psikolojisi ona göre daha düzgün olur. Ancak kendisinin dinlenmediğini ve fikirlerine saygı duyulmadığını hissettiği anda da ister istemez o sohbet ortamından uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu psikolojik bir döngüdür ve sohbet ister sanalda olsun ister gerçekte her zaman bu şekilde olacaktır.


Online Sohbet


Online sohbetin en güzel tarafına baktığımız zaman karşınızdaki nerede olursa olsun zaman ne olursa olsun muhabbet edebilme imkanınızın olmasıdır. Üstelik gelişen teknoloji artık sohbeti sadece yazışma olmaktan çıkarmış ve kameralı düzene sokmuştur. Kameralı sohbet odaları sayesinde insanlar birbirleriyle sohbet edebiliyor ve fikirlerini açıklayabiliyorlar.


Kız Kıza Esohbet


Sohbet erkek ya da kadın arasında olduğu gibi bazen kız kıza da olabilmektedir. Üstelik kadınların sohbet dünyası ve konularının geniş olması onların sohbet ederken konuşabilecek pek çok şey bulmalarına imkan tanımıştır. Dolayısıyla kız kıza esohbet her zaman en keyifli aktiviteler arasındaki yerini de alabilmiştir.
Harika Sohbet ederken üzerinizdeki rahatlamanın büyük olduğunu hissedersiniz insanlar eskiden yüz yüze konuşarak bu ihtiyaçlarını giderebiliyorken bugün ise sürekli çalışmak ve tüketim kültürüne sahip olmamız yüzünden bu durumu ortadan kaldırmayı başarmıştır. Yani artık birbirimizi görebilecek zaman bulamıyoruz. İşte bunun içinde sohbet odaları gerçekte tanışan insanların bile sohbet edebilmek için toplanma alanı olmuştur. Esohbet sitesinin avantajlarından birisi de sohbet ederken aynı zamanda müzik dinleyebiliyor olmanızdır. Müzik dinlerken aynı zamanda sohbet edebilir ve sitemizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.
Yeni insanlarla tanışmak ve arkadaşlık etmek için sitemizi ziyaret edebilir ve üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hasret.org , Sohbet etmek tamamen Parasız ve ücretsizdir. Sizlerde Parasız Sohbet Siteleri olan hasret.org , de bizimle tanısmaya hazırmısınız? sizleri bekliyoruz.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 45 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?